Vaša kariéra v SEW-EURODRIVE

 • k

Ako popredný globálny špecialista na technológiu pohonov udržiavame svet v pohybe: od letiskovej logistiky po priemyselné procesy. Objavte svoj potenciál v rodinne spravovanej spoločnosti, ktorá je globálnym hráčom.

Driving the world!

Neustále hľadáme talentovaných a motivovaných ľudí, ktorí sa chcú podieľať na formovaní budúcnosti technológie pohonu. Staňte sa súčasťou SEW-EURODRIVE!

Koho hľadáme

Kariéra

Staňte sa súčasťou rastúceho odvetvia a podieľajte sa na formovaní budúcnosti technológie pohonu. S nami dosiahnete naozaj veľa a zároveň sa posuniete vo svojej kariére.

Nezáleží na tom, či pracujete v strojárstve, elektrotechnike, mechatronike alebo v iných oblastiach, či v oblasti predaja alebo servisu: V SEW‑EURODRIVE sa budete podieľať na formovaní budúcnosti technológie pohonov.

Hľadáte nové profesionálne výzvy a ste pripravený na väčšiu zodpovednosť?

Ak zdieľate našu vášeň pre inovácie a zanietenosť pre praktické riešenia, ihneď zapadnete medzi nás. Prezrite si naše aktuálne pracovné ponuky a pošlite nám svoj životopis. Tešíme sa na Vašu správu!

Pracovné príležitosti

Tu nájdete naše aktuálne pracovné pozície:

Nenašli ste vhodnú ponuku práce? Budeme radi ak nám zašlete Váš životopis!

Vstúpte do sveta technológie pohonov a urobte ďalší krok v kariére s nami!

Kto sme a čo ponúkame

Kariéra

Sme rodinná firma s centrálou v meste Bruchsal (Nemecko), ktorá sa pýši viac než 85 ročnou históriou. Dnes je spoločnosť SEW-EURODRIVE riadená treťou generáciou rodiny Blickleovcov.

Našich 15 výrobných závodov a 77 centier technológie pohonov v 51 krajinách na piatich kontinentoch udržiava svet v pohybe každý deň. Naše prevodové motory a frekvenčné meniče, systémy servo pohonu, priemyselné prevodové jednotky a mnohé ďalšie riešenia sa používajú na celom svete. Našich 16 000 zamestnancov na celom svete spájajú vynikajúce kariérne vyhliadky v rastúcom odvetví a úspech vďaka podnikovej kultúre, ktorá namiesto hierarchií podporuje tvorivé nápady.

Na Slovensku máme 20 zamestnancov, ktorých práca udržiava svet v pohybe. A je toho naozaj veľa čo im môžeme ponúknuť.

Čo vám môžeme ponúknuť:

 • Vynikajúce kariérne vyhliadky:

  Ako popredný globálny špecilista na technológiu pohonov udržiavame svet v pohybe:
 • Výnimočný rozvoj zamestnancov:

  Pomáhame Vám vo Vašom osobnostnom a profesionálnom rozvoji poskytovaním seminárov v našej DriveAcademy®, konferencií a kurzov neustáleho vzdelávania.
 • Individuálne prispôsobené školenie:

  Myslíme si, že dobrý začiatok je veľmi dôležitý! Vaši manažéri a kolegovia budú stáť pri Vás, aby Vám pomohli a poradili.
 • Flexibilná pracovná doba:

  Ponúkame individuálne prispôsobené riešenia, ktoré Vám pomôžu nájsť rovnováhu medzi kariérnym a rodinným životom.
 • Prvotriedne zariadenia a pracovné podmienky:

  V SEW‑EURODRIVE budete pracovať so špičkovou technológiou a poteší Vás vysoká miera flexibility. Oceňujeme tiež efektívnu tímovú prácu.
 • Vysoká miera istoty zamestnania:

  Ako rodinne vlastnená spoločnosť a globálny hráč sme optimálne pripravení na budúcnosť. A stojíme pri našich zamestnancoch.
 • Udržateľnosť:

  Globálny spoločenský záväzok, ochrana životného prostredia, energetická účinnosť a spoločenská zodpovednosť sú pre nás samozrejmosťou.

Neváhajte.

Všetko o prihláške

Kariéra v SEW‑EURODRIVE

Prihlášku môžete zaslať niekoľkými spôsobmi:

Odporúčame zaslať životopis so žiadosťou o zamestanie emailom na adresu uvedenú v ponuke. Po doručení Vašej prihlášky Vám príde potvrdenie. Vo všeobecnosti Vám odpovieme do 2 týždňov akonáhle budeme môcť Vašu prihlášku posúdiť.

Prípadne nám Vašu prihlášku môžete zaslať poštou na našu adresu:

SEW-EURODRIVE SK s.r.o.

Priemyselná ulica 6267/7

900 27 Bernolákovo

Váš ďalší kariérny krok urobte s nami!

Prezrite si naše aktuálne pracovné príležitosti a prihláste sa teraz. Tešíme sa na vašu správu!

Prihláste sa teraz!
Service

Poslední návštěva