• SEW-EURODRIVE v kocke

    V stručnosti

    Najdôležitejšie fakty o našej spoločnosti v kocke.

Rodinný podnik
Rodinný podnik

Think global - act local

Vlastníkmi vedený, rodinný podnik so sídlom v Bruchsale je zakorenený v regióne a napriek tomu pôsobí po celom svete.

Zamestnanci
Zamestnanci

Na týchto zamestnancov sa môžeme spoľahnúť

V obchodnom roku 2013/14 zamestnávala spoločnosť SEW-EURODRIVE na celom svete viac ako 16 000 pracovníkov. Z toho len 550 pracuje vo výskume a vývoji.

Závody
Závody

Sme s vami na celom svete

V súčasnosti disponujeme sieťou 14 výrobných závodov, 79 Drive Technology Centier v 48 krajinách tejto planéty. Tendencia rastúca.

Obrat
Obrat

Náš obrat v číslach

S obratom viac ako 2,8 miliardy € (2016/17) patríme k lídrom na medzinárodnom trhu s pohonnou technikou a automatizáciou.

Spektrum našich výkonov

Keď padne meno SEW-EURODRIVE, väčšinou ako prvý padne výraz „elektromotory“. To je pravda, pretože to boli počiatky nášho podniku. V súčasnosti znamená meno SEW-EURODRIVE oveľa viac –- a spektrum našich služieb sa výrazne rozrástlo.

Prevodové motory, prevodovky, motory, komponenty pre decentrálnu inštaláciu, elektronicky regulované pohony, mechanické aktuátory, ale aj riešenia pohonu, ktoré obsahujú vysoký podiel inžinieringu. A samozrejme u nás nesmú chýbať ani doplnkové služby a servisné ponuky!

Výrobky
Výrobky

Nespočetné možnosti variácií

Náš stavebnicový systém umožňuje nespočetné množstvo možností variácií, aby ste našli ten správny produkt pre vás. Náš vyhľadávač výrobkov vám uľahčí začiatok.

Riešenie
Riešenie

Viac ako jednotlivé komponenty

Potrebujete komplexné riešenie pre svoju aplikáciu? Aj tu vám radi pomôžeme. Od poradenstva, cez plánovanie až po realizáciu. Buď preddefinované riešenie alebo riešenie naplánované podľa vašich prianí.

Služby
Služby SEW-EURODRIVE

Služby pre každú fázu životného cyklu zariadenia

Naše portfólio završuje rozsiahla ponuka služieb a servisných výkonov. Či už ide o poradenstvo, školenia, nástroje a pomôcky alebo komplexne ponuky služieb.

Odvetvie
Naša odborná znalosť odvetvia

Expertíza v najrôznejších odvetviach

Vieme, že každé odvetvie má svoje špecifiká, a preto sú požiadavky na zariadenia a aplikácie veľmi rozdielne. Ak nenájdete referenciu z vášho odvetvia – kontaktujte nás. Nájdeme to správne riešenie pohonu pre vás.